Budynki modułowe

Budynki Specjalistyczne

System modułowy Climatic pozwala na realizację w krótkim czasie budowy nowych, oraz rozbudowy i nadbudowy istniejących obiektów medycznych, laboratoriów, budynków farmacji.

Rozwiązanie sprawdza się idealnie w przypadku budowy bądź modernizacji bloku operacyjnego, centralnej sterylizacji, działu diagnostyki obrazowej, oddziału intensywnej terapii, oraz każdego innego oddziału zachowawczego i zabiegowego.

Zabudowa modułowa sprawdzi się szczególnie w lokalizacjach o ograniczonej dostępności, takich jak patio czy dach budynku.

Domki jednorodzinne

System modułowy Climatic pozwala na tworzenie solidnych, a jednocześnie modyfikowalne domów jednorodzinnych, które z łatwością można dostosować do zmieniających się potrzeb rodziny. Modułowe domy jednorodzinne łączą w sobie nowoczesne rozwiązania architektoniczne z wysokimi standardami technicznymi, zwłaszcza jeśli chodzi o energooszczędność.

Sanatoria i domy opieki

Typowy modułowy układ sanatoriów składa się z przestronnych pokoi z balkonami wyposażonych w łazienki. Ponadto uzupełniony jest o pomieszczenia ogólne: recepcje, przestronny pokój spotkań, kuchnie z jadalnią, pralnie, oraz pomieszczenia techniczne.
Dom spokojnej starości składa się najczęściej z powtarzalnych modułów wyposażonych w pokoje z własną łazienką, uzupełnionych o niezbędne pomieszczenia ogólne : recepcję, restaurację, pokoje spotkań, łazienki i pokoje pracownicze

Hotele i akademiki

Modułowe budynki mieszkalne to idealna propozycja do aranżowania hoteli Typowy powtarzalny układ składa się z pokoi wyposażonych w łazienki. Ponadto uzupełniony jest o pomieszczenia ogólne: recepcje, przestronny pokój spotkań, kuchnie z jadalnią, pralnie, oraz pomieszczenia techniczne.

Mieszkania wielorodzinne

Modułowe budynki mieszkalne to oferta skierowana do inwestorów poszukujących tanich rozwiązań budownictwa komunalnego, które jednocześnie zachowują wysoką jakość wykończenia i trwałość nie odbiegającą od budownictwa tradycyjnego. System Climatic dzięki solidnej stalowej konstrukcji umożliwia budownictwo wielokondygnacyjne (standardowo do 5 kondygnacji wysokości), pozwalając na stworzenie w krótkim czasie budynku wielorodzinnego, o wysokich standardach System Climatic w zależności od potrzeb inwestora umożliwia swobodne kształtowanie wyglądu budynku mieszkalnego jego wielkość i wykończenie.

Edukacja i przedszkola

Budownictwo modułowe znajduję swoje zastosowanie w obiektach szkolnych, przedszkolach i żłobkach. System modułowy oferuję przestronne i w pełni wyposażone pomieszczenia spełniające wysokie wymagania funkcjonalne dla przestrzeni edukacyjnych. Elastyczność systemu pozwala na swobodna aranżacje nowych obiektów ale również rozbudowę już istniejących w celu dostosowanie do aktualnych potrzeb użytkownika. Zaletą modularnego systemu jest jego mobilność umożliwiająca szybki demontaż obiektu i ponowne złożenie w innej lokalizacji. Modularne obiekty szkolne, przedszkolne spełniają wszelkie obowiązujące normy oraz przepisy bezpieczeństwa.

Budynki biurowe

Budynki modułowe pozwalają na tworzenie obiektów z przestrzeniami typu „Open space”, które Inwestor może dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb biurowych najemców. Krótki czas realizacji, swoboda kształtowania bryły budynku, dowolność w wyborze materiału elewacji oraz niskie koszty eksploatacji są najważniejszymi czynnikami, które Inwestor powinien brać pod uwagę realizując budynki biurowe.

Kontakt

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Reguły, ul. Żytnia 6
05-816 Michałowice
NIP 522 26 56 057

+48 22 753 27 00
+48 22 753 27 01
climatic@climatic.pl

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Stanisława Brody 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Napisz do nas – oddzwonimy!

© Climatic Sp. z o.o. Sp. k. 1997 - 2017