Biura modułowe

Poznaj modułowe rozwiązania dla budynków biurowych

W budynki biurowe inwestują duże firmy, a także inwestorzy tworzący biurowce na wynajem. Wybór technologii modułowej i systemu Climatic w przypadku biurowca wpłynie przede wszystkim na znacznie szybsze powstanie planowanej inwestycji. Technologia ta umożliwia zarówno tworzenie otwartych przestrzeni, jak i systemu gabinetów.

Skonstruowane w naszych zakładach produkcyjnych moduły pozwalają także na rozbudowę i nadbudowę już istniejących biurowców. Mogą to być budynki skalowalne, a więc takie, które stosownie do potrzeb można powiększać lub zmniejszać.

System modułowy gwarantuje szybki zwrot z inwestycji w nowe biuro

Krótki czas i wysoki standard realizacji sprawiają, że inwestycja w biurowe budynki modułowe jest wyjątkowo opłacalna. Przeprowadzamy inwestycję również w systemach zaprojektuj – wybuduj oraz pod klucz.

Kompleksowo realizujemy inwestycję, projektując oraz prefabrykując budynek wraz z instalacjami sanitarnymi (wodną i kanalizacyjną, elektryczną, wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem i oświetleniem), co oznacza, że zaraz po odbiorze biurowiec zacznie tętnić życiem. Wszystkie czynności, począwszy od projektu i wylania fundamentów, po prace wykończeniowe i wyposażenie pomieszczeń, realizują nasi specjaliści.

Efektywny sposób na stworzenie przestrzeni biznesowej

Projektowane w systemie Climatic biurowe budynki modułowe są nowoczesne, trwałe i estetyczne. Koszt ich eksploatacji jest niski, a komfort pracy wewnątrz nie ustępuje w niczym warunkom panującym w budowlach tradycyjnych. Moduły są kompletnie wyposażone, a ich montaż zajmuje od kilku dni do najwyżej kilku tygodni. Powstały obiekt zostaje wyposażony w instalacje sanitarne, sieci komputerowe i telekomunikacyjne, systemy kontroli dostępu oraz wszystkie pozostałe elementy niezbędne do funkcjonowania biur.

Planowana inwestycja? Odpowiemy na Twoje pytania

Wybierz preferowaną formę kontaktu

Porozmawiaj z naszym doradcą.

…lub

Zostaw telefon kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie w celu nawiązania kontaktu.

Kontakt

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Reguły, ul. Żytnia 6
05-816 Michałowice
NIP 522 26 56 057

+48 22 753 27 00
+48 22 753 27 01
climatic@climatic.pl

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Napisz do nas – oddzwonimy!

© Climatic Sp. z o.o. Sp. k. 1997 - 2019