Budownictwo modułowe

Specjalistyczny budynek modułowy

Budynki Specjalistyczne

System modułowy Climatic pozwala na realizację w krótkim czasie budowy nowych oraz rozbudowy i nadbudowy istniejących obiektów medycznych, laboratoriów, a także budynków farmacji.

Rozwiązanie sprawdza się idealnie w przypadku budowy, bądź modernizacji bloku operacyjnego, centralnej sterylizacji, działu diagnostyki obrazowej, oddziału intensywnej terapii, oraz każdego innego oddziału zachowawczego i zabiegowego.

Zabudowa modułowa sprawdzi się szczególnie w lokalizacjach o ograniczonej dostępności, takich jak patio czy dach budynku.

Domy jednorodzinne

System modułowy Climatic pozwala na tworzenie solidnych, a jednocześnie modyfikowalnych domów jednorodzinnych, które z łatwością można dostosować do zmieniających się potrzeb rodziny. Modułowe domy jednorodzinne łączą w sobie nowoczesne rozwiązania architektoniczne z wysokimi standardami technicznymi, zwłaszcza jeśli chodzi o energooszczędność.

Sanatoria i domy opieki

Typowy modułowy układ sanatoriów składa się z przestronnych pokoi z balkonami wyposażonych w łazienki. Ponadto uzupełniony jest o pomieszczenia ogólne: recepcje, przestronny pokój spotkań, kuchnie z jadalnią, pralnie oraz pomieszczenia techniczne.
Dom spokojnej starości składa się najczęściej z powtarzalnych modułów wyposażonych w pokoje z własną łazienką, uzupełnionych o niezbędne pomieszczenia ogólne: recepcję, restaurację, pokoje spotkań, łazienki i pokoje pracownicze

Hotele i akademiki

Modułowe budynki mieszkalne to idealna propozycja do aranżowania hoteli. Typowy powtarzalny układ składa się z pokoi wyposażonych w łazienki. Ponadto uzupełniony jest o pomieszczenia ogólne: recepcje, przestronny pokój spotkań, kuchnie z jadalnią, pralnie oraz pomieszczenia techniczne.

Budynki wielorodzinne

Modułowe budynki mieszkalne to oferta skierowana do inwestorów poszukujących tanich rozwiązań budownictwa komunalnego, które jednocześnie zachowują wysoką jakość wykończenia i trwałość nie odbiegającą od budownictwa tradycyjnego. System Climatic dzięki solidnej stalowej konstrukcji umożliwia budownictwo wielokondygnacyjne (standardowo do 5 kondygnacji wysokości), pozwalając na stworzenie w krótkim czasie budynku wielorodzinnego, o wysokich standardach. System Climatic w zależności od potrzeb inwestora umożliwia swobodne kształtowanie wyglądu budynku mieszkalnego, jego wielkość i wykończenie.

Szkoły i przedszkola

Budownictwo modułowe znajduje swoje zastosowanie w obiektach szkolnych, przedszkolach i żłobkach. System modułowy oferuje przestronne i w pełni wyposażone pomieszczenia spełniające wysokie wymagania funkcjonalne budownictwa oświatowego. Elastyczność systemu pozwala na swobodną aranżację nowych obiektów, ale również rozbudowę już istniejących, w celu dostosowania do aktualnych potrzeb użytkownika. Zaletą modularnego systemu jest jego mobilność umożliwiająca szybki demontaż obiektu i ponowne złożenie w innej lokalizacji. Modułowe obiekty szkolne i przedszkolne spełniają wszelkie obowiązujące normy oraz przepisy bezpieczeństwa.

Modułowy budynek biurowy w Salzgitter

Budynki biurowe

Budynki modułowe pozwalają na tworzenie obiektów z przestrzeniami typu open space, które inwestor może dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb biurowych najemców. Krótki czas realizacji, swoboda kształtowania bryły budynku, dowolność w wyborze materiału elewacji oraz niskie koszty eksploatacji, są najważniejszymi czynnikami, które Inwestor powinien brać pod uwagę realizując budynki biurowe.

Kontakt

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Reguły, ul. Żytnia 6
05-816 Michałowice
NIP 522 26 56 057

+48 22 753 27 00
+48 22 753 27 01
climatic@climatic.pl

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Napisz do nas – oddzwonimy!

© Climatic Sp. z o.o. Sp. k. 1997 - 2019