Budownictwo modułowe – szkoły, przedszkola i żłobki

Realizacja przedszkola modułowego w Mińsku Mazowieckim

Kompleksowa realizacja poparta doświadczeniem

Rozwiązania w budownictwie modułowym dla budynków oświaty

Budownictwo modułowe znajduje swoje zastosowanie w modułowych obiektach szkolnych, przedszkolach i żłobkach. System modułowy oferuje przestronne i w pełni wyposażone pomieszczenia spełniające wysokie wymagania funkcjonalne dla przestrzeni edukacyjnych. Elastyczność systemu pozwala na swobodną aranżację nowych obiektów, ale również rozbudowę już istniejących w celu dostosowania do aktualnych potrzeb użytkownika.

Rozbudowa obiektu, dzięki produkcji poza placem budowy, może odbyć się podczas wakacji lub podczas roku szkolnego nie zakłócając funkcjonowania jednostki. Szkoły i przedszkola modułowe, zbudowane w systemie Climatic, spełniają wszystkie obowiązujące normy oraz przepisy bezpieczeństwa.

Komfortowe oraz przyjazne dla dzieci

Przedszkole modułowe Climatic

Climatic oferuje kompleksową realizację inwestycji budowy przedszkoli oraz żłobków. Dostarczamy rozwiązania obejmujące zarówno przygotowanie dokumentacji projektowej, budowę obiektu w systemie budownictwa modułowego, jak i wyposażenie obiektu pod klucz.

Przyjazne dla dzieci oraz funkcjonalne przedszkola modułowe są projektowane z uwzględnieniem norm sanitarnych, p.poż., akustycznych oraz energetycznych. Budynki oświatowe powstają w zakładzie produkcyjnym. Zastosowanie naszej technologii umożliwia budowę w krótkim czasie obiektu zapewniającego komfortowe warunki wszystkim dzieciom.

Przedszkola modułowe pozwalają na:

  • Skrócenie czasu budowy o 50%,
  • Stworzenie dzieciom bezpiecznych i przyjaznych warunków do rozwoju,
  • Szybkie zapewnienie miejsc dla dzieci w placówkach,
  • Budowę nowoczesnego, spełniającego wszystkie normy obiektu.

200 miejsc dla dzieci, w krótkim czasie

Projekt przedszkola modułowego Climatic

Przyjazny dla dzieci budynek przedszkola modułowego o powierzchni zabudowy około 800 m² – zaprojektowany z uwzględnieniem norm sanitarnych, p.poż., akustycznych oraz energetycznych. Obiekt posiada dwie kondygnacje mieszczące 8 oddziałów przedszkolnych dla łącznie 200 dzieci.

Zapoznaj się z projektem przedszkola modułowego Climatic. Budynek może zostać dostosowany i odpowiednio zaadaptowany także w funkcji żłobka lub szkoły podstawowej.

Budowa, rozbudowa oraz nadbudowa

Szkoła modułowa Climatic

Budownictwo modułowe doskonale sprawdza się w przypadku obiektów szkolnych, takich jak przedszkola i żłobki. Nowoczesna technologia modułowa zapewnia szybki czas realizacji. Jest to niezwykle istotne z perspektywy szybkiego zapewnienia miejsc dla dzieci w ośrodkach oświatowych. Jednocześnie najwyższej jakości prefabrykaty, które składają się na budownictwo modułowe, spełniają wszelkie normy budynków, przeznaczonych do użytku przez dzieci.

Decydując się na żłobek modułowy, można zyskać przestrzeń, która jest przyjazna dzieciom, a przy tym adekwatna dla edukacji czy zabawy najmłodszych. Budownictwo modułowe to także komfortowe obiekty z perspektywy personelu i wykonywanej pracy. Dużą zaletą żłobków modułowych jest również możliwość ich późniejszej rozbudowy.

Film timelapse z montażu modułów budowlanych

Realizacja szybsza nawet o 50%

Solidność, czyli dbałość o czas

Kluczem wykonania naszych realizacji jest zachowanie najwyższej jakości, przy jednoczesnym skróceniu czasu budowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów, z którymi musi zmierzyć się inwestor. Dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu w budowie szkół, przedszkoli i innych budynków użyteczności publicznej, nasze realizacje cechuje najwyższy profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół.

Dostarczane na budowę moduły są wyposażone w instalacje sanitarne oraz HVAC. Prace budowlane oraz konstrukcyjne są prowadzone równolegle. Budynek pojawia się na placu budowy już kilka dni po związaniu się fundamentów. Szkoły oraz przedszkola modułowe powstają nawet 50% szybciej, niż budynki tradycyjne, jednocześnie spełniając najwyższe wymagania stawiane przez normy budowlane oraz wymagania techniczne dla budynków użyteczności publicznej.

Planowana inwestycja? Odpowiemy na Twoje pytania

Wybierz preferowaną formę kontaktu

Porozmawiaj z naszym doradcą.

Adam Kaniecki

Doradca Kluczowego Klienta
+48 797 704 799
kaniecki@climatic.pl

Lub zostaw telefon kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie w celu nawiązania kontaktu.

Kontakt

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Reguły, ul. Żytnia 6
05-816 Michałowice
NIP 522 26 56 057

+48 22 753 27 00
+48 22 753 27 01
climatic@climatic.pl

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Napisz do nas – oddzwonimy!

© Climatic Sp. z o.o. Sp. k. 1997 - 2019