O firmie

Modułowe systemy specjalistyczne

Climatic Sp. z o.o. Sp. k. jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego.
Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.
W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa medycznego i w odpowiedzi na rosnące wymagania w zakresie czasu i jakości realizacji, proponujemy Państwu system modułowy CLIMATIC – nowoczesne rozwiązanie polegające na realizacji inwestycji na bazie modułów o wysokim stopniu prefabrykacji.

Wysoka jakość, krótki czas realizacji oraz wysoko wykwalifikowana kadra zapewniły firmie Climatic Sp. z o.o. Sp.k.  odniesienie sukcesu na polskim oraz niemieckim rynku budownictwa modułowego.

Oferta Climatic obejmuje zarówno projekt i wykonanie obiektu jak również projektowanie instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych, systemy zabudowy pomieszczeń czystych, produkcję sprzętu i aparatury medycznej, produkcję kluczowych elementów dla systemów wentylacji i klimatyzacji, oraz automatykę obiektową i BMS.

W połączeniu z nowoczesną linią produkcyjną i zoptymalizowanym zarządzaniem produkcją, Climatic Sp. z o.o. Sp.k.  proponuje Państwu budynki modułowe wyposażone „pod klucz” w wysokim standardzie wykonania jakie gwarantuje nasza wiedza i technologia.

Kontakt

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Reguły, ul. Żytnia 6
05-816 Michałowice
NIP 522 26 56 057

+48 22 753 27 00
+48 22 753 27 01
climatic@climatic.pl

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Napisz do nas – oddzwonimy!

© Climatic Sp. z o.o. Sp. k. 1997 - 2019