Hotel modułowy, akademik z kontenerów

Modułowe budynki mieszkalne to idealna propozycja do aranżowania hoteli. Typowy powtarzalny układ składa się z pokoi wyposażonych w łazienki. Ponadto uzupełniony jest o pomieszczenia ogólne: recepcje, przestronny pokój spotkań, kuchnie z jadalnią, pralnie, oraz pomieszczenia techniczne.

Hotel modułowy Climatic

Hotele modułowe to oszczędność czasu, szybszy zwrot inwestycji oraz nowoczesne, komfortowe budownictwo. Decydując się na budowę hotelu modułowego, można uniknąć uciążliwych, tradycyjnych prac budowlanych, co jest szczególnie istotne w przestrzeniach już zagospodarowanych. Co więcej, hotel modułowy spełnia wszelkie normy i standardy typowe dla nowoczesnego budownictwa, stwarzając wysokiej klasy przestrzeń użytkową dla gości.

Akademiki – budownictwo modułowe

Nowoczesne budownictwo to także modułowe akademiki, które stwarzają komfortowe warunki zarówno do nauki, jak i odpoczynku dla studentów. Szybki czas inwestycji powoduje, że sprawniej można odpowiedzieć na potrzeby mieszkaniowe studentów. Modułowe akademiki można również z łatwością rozbudować w czasie przerw semestralnych, bez utrudniania codziennego życia ich mieszkańców.

Planowana inwestycja? Odpowiemy na Twoje pytania

Wybierz preferowaną formę kontaktu

Porozmawiaj z naszym doradcą.

…lub

Zostaw telefon kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie w celu nawiązania kontaktu.

Kontakt

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Reguły, ul. Żytnia 6
05-816 Michałowice
NIP 522 26 56 057

+48 22 753 27 00
+48 22 753 27 01
climatic@climatic.pl

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Napisz do nas – oddzwonimy!

© Climatic Sp. z o.o. Sp. k. 1997 - 2019