Budynki wielorodzinne

Funkcjonalne lokale w krótkim czasie

Poznaj modułowe rozwiązania dla budynków socjalnych

Wysoki standard, czas budowy krótszy nawet o 50% w stosunku do tradycyjnego, wygląd i funkcje (wielkość, rodzaj wykończenia, czy parametry techniczne) dostosowane do potrzeb inwestora – to właśnie proponowane przez nas wielorodzinne, wielokondygnacyjne budynki modułowe. System Climatic to także idealne rozwiązanie, gdy potrzebne są akademiki i hotele dla pracowników.

Projektowane przez nas budynki wielokondygnacyjne z modułów pozwolą gminom utrzymywać i zwiększać pulę lokali na wynajem, a jednocześnie usuwać z niej część nieruchomości np. poprzez sprzedaż mieszkańcom tych lokali w kamienicach, które wymagają kosztownych remontów. Nasze konstrukcje tego typu są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i niepodatne na uszkodzenia. Co więcej, wybierając system Climatic, budynek mogą Państwo postawić także na gruntach, na których budowa metodą tradycyjną jest utrudniona.

Elastyczne, skalowalne, powstające bardzo szybko

Budynki wielorodzinne oraz zamieszkania zbiorowego

Wielorodzinne budynki modułowe to także możliwość zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych osób, które dotknęła powódź, pożar lub katastrofa budowlana. Prefabrykacja nowych mieszkań modułowych odbywa się w naszych nowoczesnych zakładach produkcyjnych, równolegle z prowadzonymi pracami fundamentowymi, dzięki czemu trwa znacznie krócej, niż budowa mieszkań metodą tradycyjną. Zarówno trwałość, jak i estetyka budynków modułowych, pozwalają stawiać je także w centrach miast zarówno w funkcji budynku, jak i obiektu tymczasowego. Rozmiary budynków modułowych możemy ustalać dowolnie tak, by sprostać oczekiwaniom inwestora, a więc także dostosowywać je do miejsc po budynkach, które uległy zawaleniu lub zostały rozebrane.

Wielkość, wysokość, parametry techniczne i wykończenie – wszystkie te elementy możemy zmodyfikować tak, by budynek spełnił wyznaczone funkcje i stał się elementarną częścią swojego otoczenia. Konstrukcja modułowa umożliwia efektywną rozbudowę oraz nadbudowę poprzez dokładanie kolejnych segmentów.

Ponieważ moduły powstają nie na placu budowy, lecz w zakładzie produkcyjnym, wznoszenie budynku wielorodzinnego jest mało uciążliwe dla otoczenia: nie muszą Państwo martwić się wszystkim tym, co wiąże się z tradycyjnym placem budowy. Gotowe moduły wystarczy ustawić, połączyć ze sobą, wykonać połączenia instalacji wewnętrznych oraz doprowadzić media. Nasi specjaliści zapewniają natomiast kompleksową realizację takiej inwestycji – od prac koncepcyjnych i przygotowania niezbędnej dokumentacji, aż po oddanie gotowego obiektu – bez angażowania podwykonawców. Proces budowlany takiego budynku może być krótszy nawet o 50% względem budowy metodą tradycyjną.

Komfortowy, piętrowy budynek socjalny dla 150-u osób

Projekt modułowego budynku wielorodzinnego

Przygotowany przez nas budynek modułowy o powierzchni zabudowy ok. 350 m² sprawdzi się doskonale w obszarze budownictwa socjalnego. Na każdej kondygnacji znajduje się: 5 lokali 2/3-osobowych, 4 lokale 3-osobowe i 2 lokale 7/8-osobowe.

Budynek może składać się z czterech kondygnacji, każda kondygnacja jest połączeniem siedmiu modułów. W obiekcie można zakwaterować nawet do 150-u osób.

Planowana inwestycja? Odpowiemy na Twoje pytania

Wybierz preferowaną formę kontaktu

Porozmawiaj z naszym doradcą.

Adam Kaniecki

Doradca Kluczowego Klienta
+48 797 704 799
kaniecki@climatic.pl

Lub zostaw telefon kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie w celu nawiązania kontaktu.

Kontakt

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Reguły, ul. Żytnia 6
05-816 Michałowice
NIP 522 26 56 057

+48 22 753 27 00
+48 22 753 27 01
climatic@climatic.pl

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Napisz do nas – oddzwonimy!

© Climatic Sp. z o.o. Sp. k. 1997 - 2019