Domy jednorodzinne modułowe

Dom modułowy

Wyjątkowe budynki mieszkalne pod klucz

Dom jednorodzinny mogą Państwo budować przez kilka lat lub przez kilka miesięcy. Ten budowany przez lata zwykle zostanie z Państwem w niezmienionej formie przez kolejne etapy życia. I choć potrzeby mieszkaniowe całej rodziny mogą się zmienić, pole do działania w tej kwestii pozostaje niewielkie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi całoroczne budownictwo modułowe.

Domy stworzone w systemie modułowym Climatic są energooszczędne, nowoczesne i komfortowe – mogą być łatwo i szybko rozbudowane. Powstają nie na placu budowy, lecz w nowoczesnych zakładach produkcyjnych, dzięki czemu nie zachodzi konieczność nadzorowania przez długie miesiące poszczególnych etapów budowy. Dzięki temu, że na plac nie wchodzą kolejni wykonawcy i podwykonawcy, a realizacja założonego projektu trwa krótko, domy modułowe charakteryzuje również atrakcyjna cena.

Szerokie możliwości domów prefabrykowanych

Prace na placu budowy ograniczone są do minimum. Na miejscu przygotowywane są tylko fundamenty oraz zostają doprowadzone media. Prefabrykowany budynek jest transportowany z zakładu produkcyjnego na plac budowy, gdzie w ciągu kilku dni jest montowany. Domy modułowe składają się z niewielkiej liczby połączonych ze sobą segmentów. Ich ustawienie i połączenie może odbyć się o każdej porze roku, bez względu na pogodę.

Domy z prefabrykatów zaskakują swoimi możliwościami zarówno funkcjonalnymi, jak i aranżacyjnymi. Oferujemy usługę budowy domów modułowych pod klucz, zapewniając kompleksową realizację inwestycji od projektu poprzez konstrukcję, produkcję i montaż, aż po prace wykończeniowe.

Kompleksowa realizacja i szybki montaż

Rzecz jasna, wykonując dom modułowy, zadbamy o wszelkie instalacje: wodno-kanalizacyjne, grzewcze, wentylacyjne, elektryczne, teletechniczne, stolarkę okienną i drzwiową, sufity (na życzenie wraz z oświetleniem), podłogi, armaturę, a nawet zamówione wyposażenie. Czas realizacji domu modułowego jest krótszy o ponad 50% od domu wybudowanego metodą tradycyjną.

Domy prefabrykowane to także nowoczesna architektura i możliwość lokalizacji praktycznie na każdym terenie: można je ustawiać na gruntach piaszczystych, skalistych, podmokłych, a nawet na skarpie. W przypadku budynków modułowych, znacznie ułatwione są możliwości rozbudowy i nadbudowy.

Planowana inwestycja? Odpowiemy na Twoje pytania

Wybierz preferowaną formę kontaktu

Porozmawiaj z naszym doradcą.

…lub

Zostaw telefon kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie w celu nawiązania kontaktu.

Kontakt

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Reguły, ul. Żytnia 6
05-816 Michałowice
NIP 522 26 56 057

+48 22 753 27 00
+48 22 753 27 01
climatic@climatic.pl

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Napisz do nas – oddzwonimy!

© Climatic Sp. z o.o. Sp. k. 1997 - 2019