Trzecie przedszkole na warszawskich Bielanach oddane do użytku

Od marca dzieci z Przedszkola Nr 334 przy ul. Conrada 10a korzystają z nowego budynku. To ostatnie z trzech budowanych przez Climatic przedszkoli modułowych na warszawskich Bielanach.

Nowoczesny budynek posiada gabinet logopedyczno-psychologiczny, bibliotekę przedszkolną oraz salę zajęć ruchowych ze sprzętem sportowym oraz sensorycznym. Wnętrza zostały zaaranżowane z uwzględnieniem założoeń chromoterapii. Odpowiednio dobrane kolory elementów pomieszczeń pomagają najmłodszym w utrzymywaniu dobrego samopoczucia, poprawiają koncentrację oraz zwiększają chęci do zabawy.

– To jest supernowoczesny obiekt modułowy, wyposażony we wszystko co potrzebne, w sale komputerowe, sale do fizjoterapii, do zajęć cichych. Pomieszczenia bardzo jasne, przestronne. Obiekt jest stawiany bardzo szybko, montaż trwa kilkanaście dni na miejscu – mówi Grzegorz Pietruczuk, burmistrz Bielan.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia obiektu.

Zdjęcia przedszkola modułowego

Zdjęcia opublikowane za zgodą Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, źródło: http://www.bielany.waw.pl/page/342,aktualnosci.html?id=1973